جلسات حلقه صالحین

 موضوع این هفته:امر به معروف و نهی از منکر

این جلسه با حضورحجت الاسلام حاج آقاعسگری برگزارشد.

درآغازجلسه  آقای محسن قاسمی یک صفحه ازقرآن کریم را تلاوت کردند و پس از آن حاج آقا عسگری در موردموضوع جلسه که امربه معروف و نهی ازمنکر بود سخنرانی کردند.

حاج آقا عسگری: امربه معروف و نهی از منکر در جامعه امری واجب است.

و ادامه دادند: هرشخص درجامعه وظیفه امربه معروف و نهی از منکر

دارد و هرفرد وظیفه دارد که دیگر افراد جامعه رابه انجام این امر مهم آگاه

کند.

  • امام صادق (علیه السّلام)موثرترین راه فراخوانی به خیر و نیکی را دعوت عملی می داند و می فرمایند: دعوت کننده ی مردم باشید اما نه با زبان ، بلکه با پارسایی ، تلاش ، نماز و نیکی، که این رفتارها خود دعوت کننده هستند.

           منبع : کافی، چاپ اسلامیه ، ج3 ، ص 128

بعد از اتمام سخنرانی حاج آقا  فرمانده پایگاه آقای روستایی از راه اندازی شدن یک شورا به نام امر به معروف و نهی از منکر در سطح پایگاه خبر دادند و اعضای آن را مشخص نمودند.

جلسه با شعار همیشگی تنها ره سعادت: ایمان جهاد شهادت و خواندن دعای سلامتی امام زمان(عج) ختم داده شد.

/ 1 نظر / 22 بازدید
بهترين فروشگاه ساز فايل

سلام وبلاگتو ديدم مطالب جالبي داشتي ما هم يه سايت راه انداختيم بهترين فروشگاه ساز فايل wada.ir با ثبت نام تو اين سايت يک فروشگاه رايگان به شما داده ميشه که ميتونيد فايل هاي کامپيوتريتون رو براي فروش داخلش بزاريد و از فروش نامحدود اين فايلها براي خودتون يه درآمد خوب داشته باشيد. چي؟؟؟؟؟ فايل نداريد؟؟؟؟؟ اشکال نداره در سايت ما فايل هاي کاربراي ديگه هم تو فروشگاه شما براي فروش گذاشته ميشه و شما از فروش هر کدوم ار فايل هاي کاربراي ديگه 35 % مبلغش رو دريافت ميکنيد.يعني شما حتي بدون داشتن فايل ميتونيد فقط با ثبت فروشگاه و تبليغ اون تو وبلاگتون از فروش فايل هاي کاربراي ديگه کسب درآمد کنيد ثبت نام رايگان و سادست. ضرر نميکني حتما يه بار امتحانش کن مطمئنم به کارت مياد. اگه سوالي داشتي اطلاعات تماس من نو سايت هست. مسعود خاکي- مدير سايت wada.ir نمونه فروشگاه راه اندازي شده: file.wada.ir